Сен 302014

30.09.2014

30 вересня 2014 року у нашій школі пройшов ярмарок творчих робіт на підтримку духу воїнів АТО.

01.09.2014

20 серпня 2014 року відбулося відкриття меморіальної дошки на будинку 114 по вулиці Червоноармійській Герою Небесної Сотні Андрію Миколайовичу Черненку, який загинув під час Революції Гідності на Майдані Незалежності. Учнівське самоврядування нашої школи виступило з ініціативою взяти пам’ятну дошку під свою опіку і дбати про неї.
Право покласти квіти до меморіальної дошки Героя Небесної Сотні Андрію Миколайовичу Черненку, було надано кращим учням школи Кулинич Ірині і Говорун Анастасії (ученицям 9-го класу)

Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх,
Це моя найкраща в світі школа
Зустрічає школярів усіх.

1 вересня 2014 року на спортивному майданчику школи І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва пройшла урочиста лінійка, присвячена початку нового 2014-2015 навчального року.

На святі був присутній випускник 37-ої школи, Голова Голосіївської РДА Даневич Микола Володимирович.

Учнів, педагогів, батьків та гостей нашого свята привітав директор школи Вітьман Микола Олександрович.

Традиційно на святі Знань першокласників вітали батьки з короваєм, учні одинадцятого класу, які передали їм «Ключ Знань» та запалили
« Вогонь Знань»

Учні одинадцятого класу подарували першокласникам українські прапорці та значок першокласника 37-ої школи 2014 року.

Учні п’ятого класу привітали першокласників, розповіли про добрі правила шкільного життя, подарували «Підкову» щоб їм завжди щастило у житті та запальний танок.
Традиційно завершилась святкова лінійка Першим Дзвоником. Право дати перший дзвоник було надано учениці 1-го класу Шеремет Вікторії та учню 11 класу Булці Павлу.
Після лінійки в 1-11 класах пройшов перший урок «Україна — єдина країна».

Дорогі школярі!

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!