28.03.2016

Участь учнів нашої школи у ІІ етапі змагань Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

28.03.2016

Переможцями  конкурсу з  англійської мови  What? Where? When?  стали учні  8-го класу:

• Тамер Зіяд – ІІІ місце,
  • Віктор Віталій — ІІ місце ,
  • Луценко Ілля – І місце.

Переможцями  конкурсу   «Подорож до  англомовних країн»    з використанням презентацій та тестових завдань стали:

• учениці  10-го класу: Шарапа Катерина та Кулинич Ірина    які посіли   І   місце,
  • учениці  9 -го класу:   Пустовгар Кристина  та Фаль Ірина  які посіли   ІІ   місце,

Переможцями  конкурсу проектів ”LondonSights” стали :

• учениці  6-а –класу  Поліщук Дарина  та  Зариленко  Маріанна

Найкращим  серед учасників виразного читання англомовних віршів став

• учень 6-а класу Бурба Ілля.

28.03.2016

9 березня 2016 року вокальний ансамбль «Едельвейс» школи І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва взяв участь у огляді-конкурсі дитячої художньої творчості загальноосвітніх навчальних закладів у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Вони зайняли перше місце!

Мар 162016

16.03.2016

Мета: розкрити моральні розкрити моральні основи родини; визначити зміст моральних вимог, що регулюють міжособистісні стосунки в родині та сім’ї; допомогти учням та їх батькам зрозуміти, у чому цінність сім’ї для кожної людини; показати батькам, що виховання починається в сім’ї, що гарне виховання та навчання  в сім’ї є найбільшим багатством і головною запорукою життєвих успіхів дитини, її особистого щастя; виховувати любов, повагу до роду, родоводу, родини, батьків, почуття патріотизму та доброти, гордість за своїх рідних, за український народ; розвивати творчу уяву, естетичні почуття; зацікавити і переконати батьків у необхідності спільного виховання молодого покоління.

виховувати любов до найближчих і найрідніших людей – батька і матері, дідуся і бабусі, братиків і сестричок. Вчити бути чемними, шанувати, допомагати їм, любити їх. Формувати у дітей почуття обов’язку перед своїми рідними, своїм народом, своєю країною.

Мар 152016

15.03.2016

12 березня у школі І-ІІІ ступенів № 37 пройшло свято МАСЛЯНИ для учнів 1-4 класів та їх батьків.

МАСЛЯНА

Зима з весною зустрічається,

Про володіння свої домовляється.

Тому це свято Стрітенням називається.

Прийшла Масляна до нас.

Її зустрічаємо,

З сиром, маслом, калачем,

З бубликами і млинцем.

Масляна, масляна
Маслечком промащена,
Приходь раненько
Зустрінем тебе добренько

Ми сьогодні грались і співали —
Свято Масляної веселої вітали.
А тепер вже, як годиться,
Можемо млинцями пригоститься!

Мар 152016