Апр 282017

28.04.2017

Вітаємо рій «Козаки» учнів  9 класу, який   прийняв участь   у  районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та посів:

І   місце  в конкурсі «Добре діло»

ІІІ  місце  у інтелектуальній грі вікторині «Відун»

Апр 182017

18.04.2017

За ініціативою Громадської Організації  «Здорове людство»  учні школи   долучилися до акції  зі збору книг  яка  тривала з 17 лютого до 17 квітня 2017 року.

Зібрані   україномовні та англомовні дитячі книжки  передали партнеру ГО «Здорове  людство» Дитячій  бібліотеці  ім. Н. Забіли  за адресою : Київ, пр-т Науки, 4.

Ці книжки отримуватимуть діти віком від 2 до 16 років, що знаходяться під опікою соціальних центрів або проходять лікування у відділеннях дитячої онкології у Києві (Національний інститут раку, НДСЛ «Охматдит»)

Мета акції – спонукати проявляти доброту – спонтанну чи виплекану заздалегідь, і робити прості справи, які стануть такими важливими для інших.

Апр 142017

14.04.2017

14 квітня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів №37 міста Києва було проведено День цивільного  захисту з метою практичної перевірки готовності до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій  техногенного,  природного та  воєнного  характеру

Відповідно до плану  проведення Дня цивільного захисту  в навчальному закладі  8.00-8.20  проведена  загальношкільна   лінійка.

На першому уроці класними керівниками    проведений  єдиний  урок  з Цивільного захисту у  вигляді бесід, лекцій, практичних занять.

Виконанні рятувальні заходи передбачені планом та переглянуті документальні фільми «Секунда до катастрофи» а інші.

Проведено учбову евакуацію учнів.

Апр 122017

12.04.2017

Напередодні  Великодня за ініціативи учнівського самоврядування   та волонтерського загону “Школа Добро Ти» учні школи №37  міста Києва, батьківська громада  доєдналися до Всеукраїнської щорічної благодійної акції “Назустріч мрії”

12 квітня  в школі відбувся  благодійний  Ярмарок ,  мета  якого зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям України.

Кошти,зароблені учнями  будуть   переведені на рахунок Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом».

Також  учні 8 класу    виступили з ініціативою  частину  зібраних  коштів  (у сумі  1480 грн.) передали на лікування  Данилу  Каменському, 16 років,   який потрапив у автомобільну аварію.

Дякуємо  учням  та їх батькам, що знайшли відгук у своїх серцях і долучилися до  благодійної акції «Назустріч мрії»  її наслідком будуть врятовані дитячі долі.