Май 292017

29.05.2017

26 травня пролунав Останній дзвоник для учнів одинадцятого класу.

Це він колись давно покликав вперше

До класу на урок, до нових звершень.

Сьогодні ж дзвоник сумно провіщає,

Що вже розлука з школою чекає.

Вслухайтесь в малиновий передзвін!

Для вас, випускники, прощальний він.

Май 292017

29.05.2017

24 травня 2017 року в школі  І-ІІІ ступенів № 37  відбулось урочисте свято, присвячене випуску учнів 4 класу початкової школи.  Учні радували батьків, вчителів і гостей запальними танцями, щирими віршами і піснями. Директор школи  Вітьман  Микола  Олександрович   побажав   дітям відпочити на канікулах і з новими силами повернутися в стіни  рідної школи  учнями п’ятого класу!

Май 182017

18.05.2017

«День вишиванки» прийнято відзначати третього четверга травня. У 2017 році цей день припав на 18 травня.

Традиція вишивати сорочки різнокольоровими нитками та візерунками має багатовікову історію. В основному вишивали дівчата, готуючи собі придане до весілля

Візерунки на вишиванках були прикрасою одягу й несли в собі магічний сенс. Не секрет, що магія завжди була, є і буде частиною культури українського народу. Це видно з пісень, у яких є слова «кого любила – причарувала».

«Вишиванка була для наших предків не просто одягом, а свого роду сакральним оберегом, який захищав від бід, хвороб, заздрості та всякого роду негативної енергетики».

Ідея відзначати «День вишиванки» виникла у 2006 році. Тоді кілька студентів й викладачів Чернівецького національного університету одягнули вишиванки й влаштували  флешмоб. А вже через декілька років «День вишиванки» набув міжнародних масштабів.

Май 132017

13.05.2017

До  Міжнародного Дня матері в школі пройшло свято за участю учнів початкових класів

«Пісня лунає по всій Україні — матусине свято прийшло до нас нині»

Май 052017

05.05.2017

5 травня в 37 школі пройшли заходи з нагоди відзначення 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В гості до школярів завітали Голова ради ветеранів 102 мікрорайону Салюк Петро Микитович та ветеран праці Волохович Микола Григорович.

Салюк Петро Микитович подарував школі книгу  «МОНИТОР ЖЕЛЕЗНЯКОВ»  та розповів про героїчні дні моряків в роки Другої  світової війни.

Май 032017

03.05.2017

В рамках «Тижня  знань з основ безпеки життєдіяльності» були проведені заходи:

• 25 квітня   лінійка «Чорнобиль у пам’яті людській»,  вшанування ветеранів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС.

• 25 квітня показовий  виступ  пожежно- рятувальної техніки 8- ПРЧ під керівництвом  лейтенанта служби цивільного захисту Будзан Р.П.

та начальника  ОС Голосіївського РУ ГУ ДСИС України у м. Києві майора служби цивільного захисту Белозор Е.В.