Май 162019
 
 16.05.2019

Історія української вишиванки налічує близько тисячі років.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.

Май 132019
 
 13.05.2019

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура»)  є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості .

Май 102019
 
 10.05.2019

Пам’ять… Вона не має початку і не має кінця. Ще й досі чекають запізнілих листів з фронту матері, що не повірили похоронці, наречені, сестри, дружини, а сини стали старшими від своїх батьків. Тіла солдат, полеглих у землю давно стали землею і завдяки одному серцю, яке перестало битися тоді, сьогодні на нашій землі б’ються тисячі сердець!

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам ‘ять людей  і живуть матері,

Доти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Май 032019
 
 03.05.2019

24-25  квітня  відбулося яскраве і незабутнє свято «Прощання з Букварем». Зібралася шкільна родина. Діти та гості отримали безліч позитивних емоцій, висловили вчителям  подяку за чудово підготовлене свято.

Прощання з Букварем — свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим підручником – Буквариком. Здається, тільки вчора діти прийшли до школи на Перший дзвінок, а вже – закінчують перший клас. Саме з Букварика починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка відкрила першокласникам  таємничий, загадковий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами, навчила дружити, допомагати один одному.

Свято закінчилось, та спогади про нього будуть ще довго лунати в серцях усіх присутніх. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!