Ноя 252019
 
 25.11.2019

Щорічно в школі І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

Ноя 252019
 
 25.11.2019

Учні школи І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва вшанували пам’ять жертвам голодоморів в Україні.

 

У ті роки великої руїни
Такий рясний, нечуваний врожай
Послав Господь нещасній Україні,
Якого досі ще не бачив край.
Зерно у КУПАХ пріло під дощем…
Кудись у море, в безвість, за границю…
Переливаючись гірким вогнем,

Текло струмками золото пшениці.
Ми тільки бачили той золотистий блиск.
На горлі ми відчули пальців стиск.

Ноя 212019
 
 21.11.2019

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» відзначається щороку 21 листопада.

Ноя 152019
 
 15.11.2019

З 11 по 17 листопада в школі І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва   пройшов  тиждень безпеки дорожнього руху ООН в Україні.

Учні  початкових класів прийняли активну  участь у сюжетно-рольовій  грі «Школа дорожніх наук», переглянули мультфільм « Уроки тітоньки Сови «Правила дорожнього руху»».

Учні  5-8 класів  провели бесіду з елементами вікторини «Знай і вивчай правила дорожнього руху», взяли участь у виставці дитячих малюнків «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай».

9-11 класи   прослухали бесіди  «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність».

15 листопада  у учнів 1-11 класів пройшов  єдиний національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна»

 

Ноя 152019
 
 15.11.2019

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

В Україні, як  багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку

Учні   молодшої школи  підготували   малюнки « Ми різні але ми рівні».

У своїх малюнках  діти відповіли   що таке толерантність, для чого бути толерантним, які риси толерантної людини, які почуття є у  його  серці .

Ноя 132019
 
 13.11.2019

Учні 2-б класу   до  Всесвітнього  дня доброти . У своїх малюнках розповіли  про   добрі  справи та чому потрібно бути добрими.

Всесвітній   день  доброти святкують 13 листопада. Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух “За доброту”, що з’явився в Японії 1997 року. Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків.

Рух доброти затвердив декларацію, в якій написано, що людська доброта має фундаментальну важливість як головна умова осмисленого життя. Глобальне прагнення учасників руху – створити світ, здатний співчувати і виявляти доброту.

Символом свята є відкрите серце. А суть святкування в тому, щоб нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги в сучасному житті.