Апр 252020

Присутні: вчителі школи — 23

Відсутні: 0

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 7 класу на 2020 – 2021 навчальний рік.

1.Слухали:

Бодашевську  Ганну Василівну, заступника директора з навчально – виховної роботи, яка зазначила, що на 2020 – 2021 н.р. потрібно вибрати та замовити підручники для 7 класу.

Виступили:

1. Шамрай О.П., голова МО вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії, українознавства, яка ознайомила педагогічний колектив  із рішенням МО про вибір підручників для 7 класу:

-         «Всесвітня історія» Щупак І.Я., Бурлака О.В. Піскарьова І.О.;

-         «Історія України» Власов В.С., Панарін О.Є., Топольницька Ю.А.

2. Українчук Т.А., голова МО природничо – математичних дисциплін, яка ознайомила колектив з рішенням МО про вибір підручника для 7 класу:

- «Інформатика» Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернігова Л.А., Шакотько В.В.

Ухвалили:

Схвалити  та замовити обрані підручники на 2020 – 2021 навчальний рік для 7 класу відповідно рішень методичних об’єднань учителів.

Голова педагогічної ради                                                             І. Соловйова

Секретар педагогічної ради                                                         В.Дмитренко

Апр 242020

24.04.2020

Кожен вчитель вибирає  свій спосіб залучення учнів до дистанційного навчання, враховуючи особливості та вік дітей.

Учителі математики працюють у віртуальних кабінетах.  Сьогодні    Степанченко Г.В.  провела  відео урок на тему: “Розв’язування систем лінійних рівнянь з двома змінними методом додавання”  на платформі Zoom з учнями 7-а класу.

Учитель української мови та літератури Шамрай О.П.   готує  учнів 11 класу   до ЗНО.

Бодашевська Г.В. провела урок англійської мови з учнями 2-б класу.

Досвідчені  вчителі початкової школи Щерба О.В. , Холоденко Л.Л. знають  як заохотити малечу  працювати під час  онлайн спілкуванням з ними.

Апр 222020

22.04.2020

Підходить до кінця ще один  тиждень, як ми навчаємося поза межами школи.

Сьогодні  пройшов і інтегрований урок  в 4 класі з основ здоров’я , трудового навчання та фiзкультури,  урок української мови,  урок математики у 6 касі.

Щодня, за розкладом учні  спілкуються   з вчителями , отримують   завдання,  рекомендації  з дистанційного навчання.

Зворотній зв’язок здійснюється за допомогою фото, відео виконаних робіт, які надсилаються у Viber, на електронну пошту вчителя .

Апр 212020

21.04.2020

Продовжуючи  дистанційне навчання,  пройшли онлайн — уроки  в 4 класі з вчителями  Сироштан Галиною Ігоревною  і  Голотою Оленою Юріївною  з української  та  англійської мови .

Апр 212020

21.04.2020

Не залишайтеся байдужими до екологічних проблем!

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Матінка-Земля. Що означає для кожного це поняття і що ми в нього вкладаємо. Земля — наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності.

Апр 172020

17.04.2020

Весняні дні! Святкові швидкоплинні.
Гомін лісів. Фіалок повінь синя.
У небі – сонця писанка гаряча.
Любові Вам! Добра і щастя!

Апр 172020

17.04.2020

Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо допомогти дитині швидко адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості.

Апр 162020

16.04.2020

Надихаємо і надихаємось!

Ось так проходять онлайн   тренування    наших  чемпіонів    з  тренерами   Kirill Nemykin  та  Андрієм  Клименко.

Сьогодні   Косюк Л.В  продовжила процес  навчання у 3-б класі  і  провела дистанційний урок з української мови та математики .

Пройшов  урок з української мови в 7-А класі.  Діти  отримали інтерактивні завдання і  провели  тестування за вивченими темами. Переглянули відеоролики  для кращого засвоєння  програми.