Окт 272020

27.10.2020

Осінні  канікули – чудова пора. Вони дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким, присвятити час улюбленим заняттям, дізнатися багато нового про своє місто, подорожувати до різних міст України.

Шкода, що  канікули швидко закінчуються.  Але яскраві враження від добре проведеного часу допоможуть  у нелегкій справі навчання.

Окт 242020

24.10.2020

Київ не залишає байдужим нікого. До нього хочеться повертатися, ним хочеться милуватися знову й знову. Він гарний з будь-якого ракурсу, в будь-яку пору року! Його пейзажі запам’ятовуються надовго й залишаються в серці назавжди.

Учні 7 класу  школи І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва під  час осінніх канікул  відвідали місця з найліпшими краєвидами, зробили чудові фотографії  осіннього Києва. Є чим захоплюватися і в що зачаровуватися!

Адже Київ щоразу різний, варто лише придивитися уважніше.