Май 032019

03.05.2019

24-25  квітня  відбулося яскраве і незабутнє свято «Прощання з Букварем». Зібралася шкільна родина. Діти та гості отримали безліч позитивних емоцій, висловили вчителям  подяку за чудово підготовлене свято.

Прощання з Букварем — свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим підручником – Буквариком. Здається, тільки вчора діти прийшли до школи на Перший дзвінок, а вже – закінчують перший клас. Саме з Букварика починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка відкрила першокласникам  таємничий, загадковий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами, навчила дружити, допомагати один одному.

Свято закінчилось, та спогади про нього будуть ще довго лунати в серцях усіх присутніх. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!