Ноя 152019

15.11.2019

З 11 по 17 листопада в школі І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва   пройшов  тиждень безпеки дорожнього руху ООН в Україні.

Учні  початкових класів прийняли активну  участь у сюжетно-рольовій  грі «Школа дорожніх наук», переглянули мультфільм « Уроки тітоньки Сови «Правила дорожнього руху»».

Учні  5-8 класів  провели бесіду з елементами вікторини «Знай і вивчай правила дорожнього руху», взяли участь у виставці дитячих малюнків «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай».

9-11 класи   прослухали бесіди  «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність».

15 листопада  у учнів 1-11 класів пройшов  єдиний національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна»