Дек 172019

17.12.2019

14 грудня 2019 року   у  Київському  центрі  дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради пройшов загальноміський очний етап І (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби» .

Цього дня учні 10-б класу  Ганченко Іван  та Ельбасьйоні Айя  Салах , вихованці  туристсько — краєзнавчого гуртка  школи І-ІІІ ступенів № 37  міста  Києва, представили свої пошуково-дослідницькі проекти   «Шлях волонтерської  діяльності в Україні», «Депортація українців із Лемківщини в 1944-1947 р. р.» .

На завершення заходу автори усіх пошуково-дослідницьких проектів отримали книги на історичну тематику від Українського інституту національної пам’яті та фонду Героя України Володимира Матвієнка, подяки КПНЗ Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання».