До уваги учнів та їхніх батьків!

До уваги учнів та їхніх батьків!

У період з 08 до 25 січня 2021 року школа буде працювати у дистанційному форматі. Об’єднавши наші зусилля і діючи чітко, а головне разом, ми з вами злагоджено розпочнемо освітній процес у ІІ семестрі і організовано будемо працювати протягом цього часу.

РЕЖИМ РОБОТИ ШКОЛИ

У період обмежувальних протиепідемічних заходів

з 08 до 25 січня 2021 року

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) №194 від 15.12.2020

— з 25.12.2020 по 10.01.2021 – зимові канікули

— 11 січня 2021 року – початок навчальних занять у ІІ семестрі

  • Уроки будуть проводитися згідно з оновленим розкладом розкладом на ІІ семестр.
  • Перші уроки під час дистанційного навчання у 1-11-х класах розпочинатимуться о 9.00 і далі будуть проводитися згідно затвердженого розкладу.
  • Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме згідно Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України №2205 від 25 вересня 2020 року
  • Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки надаються учням на освітньому ресурсі «Єдина школа» (для 1-4-х класів) та на освітній платформі Google ClassRoom (для 5-11-х класів), до яких усі учні за допомогою класних керівників попередньо вже підключені. Усі інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями.
  • Інформація про проведення онлайн-уроків для учнів 1-11-х класів кожного наступного навчального тижня буде знаходитися на Google диску
  • Визначити електронну пошту школи:  schoolkiev@gmail.comта месенджер на офіційній сторінці школи у Facebook каналами для зв’язку учасників освітнього процесу з адміністрацією школи.

 

Дорогі діти!

Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім.

Бажаємо усім здоров’я!

Ми віримо, що скоро усі разом зустрінемося у нашій школі!

 

Previous Article
Next Article